Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność Bezpłatne III szkolenie integracyjne „NORDIC WALKING BEZ BARIER”
Bezpłatne III szkolenie integracyjne „NORDIC WALKING BEZ BARIER” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 12 Lipiec 2013 14:30

Fundacja „LEPSZE DNI”
KRS 0000326747, tel. kom 602 572 582
www.lepszedni.org , email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Posiadamy statut OPP czyli organizacji pożytku publicznego. 
Działamy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.


SERDECZNIE ZAPRASZA NA :

      Bezpłatne III szkolenie integracyjne „NORDIC WALKING BEZ BARIER” .  Będzie to kolejne tego typu wydarzenie we Wrocławiu – szkolenie z użyciem specjalnych „szelek = uprzęży” dla osób niewidomych i Ich przewodników!

Termin szkolenia : 27.07.2013 /sobota/ we Wrocławiu w g.10-13
Miejsce : siedziba TPG Oddział Wrocław ul. Zelwerowicza 4a .

SZKOLENIE odbędzie się dzięki inicjatywie kilku pasjonatów NORDIC WALKING i sponsorów - osób społecznie zaangażowanych oraz życzliwości Kadry z Oddziału wrocławskiego TPG! Naszym wspólnym celem jest udostępnianie NORDIC WALKING osobom niepełnosprawnym. Podczas szkolenia będą użyte specjalne „szelki -uprzęże” dla duetów: przewodnik + osoba niewidząca.     Szkolenie będzie składać się z II części: teorii i praktyki.
Szkolenie charytatywnie poprowadzą profesjonalni doświadczeni instruktorzy - liderzy NORDIC WALKING  z Legnicy : Państwo Beata i Marek Drapikowscy oraz Pan Robert Panek. Cała trójka w/w instruktorów  to aktywni członkowie PSNW ze Złotoryi.  /Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking/.
        

Zaprosiliśmy także specjalnych gości z Poznania: Pana Pawła Piechowicza wynalazcę, autora w/w „szelek” z Panią Małgorzatą Śmigielską z Wielkopolskiego Klubu Turystycznego Niewidomych i Słabowidzących  „RAZEM NA SZLAKU”. Obiecali nam, że jeśli Ich grafiki na to pozwolą –  z ogromną chęcią zagoszczą na naszym szkoleniu.

Zapisy na szkolenie poprzez wypełnienie zgłoszenia (pobierz zgłoszenie - doc) i przesłanie emailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 
W przypadku braku Internetu prosimy o kontakt telefoniczny lub smsowy na nr: 602 572 582 – Katarzyna Szpruta 

UWAGI: 
1/ W szkoleniu mogą brać udział osoby pełnosprawne.

2/ Na czas szkolenia bezpłatnie udostępnimy kijki do NORDIC W. i „szelki-uprzęże”,  jt. sprzęt który ufundowali prywatni sponsorzy, PSNW i fundacja ORANGE .


Gorąco zapraszają Organizatorzy : 
Zmieniony: Piątek, 12 Lipiec 2013 15:05
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...