Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność REFLEKSJE POMIKOŁAJKOWE-SENSOR-8.12.2018
REFLEKSJE POMIKOŁAJKOWE-SENSOR-8.12.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Machowska   
Piątek, 21 Grudzień 2018 07:40

REFLEKSJE POMIKOŁAJKOWE - SENSOR 8.12.2018


Po raz pierwszy oby nie ostatni raz organizowałam autorskie Mikołajki w Sensorze dla niepełnosprawnych dzieciaków. Udało się ! Uff! Dzięki pomocy cudownych dobrych ludzi i przyjaciół naszej Fundacji nasze dzieciaki Ich Rodzice i Opiekunowie chociaż na kilka godzin przenieśli się do naszej sensorowej „Laponii”! Mikołaj Marek P. i ja Śnieżynka debiutowaliśmy w naszych rolach. Na szczęście wszyscy byli zachwyceni i życzliwie nas przyjęli, atmosfera cudna. Dzięki darowiźnie finansowej od Pani Doroty W. oraz dofinansowaniu przez naszą Fundację Lepsze dni zakupiliśmy i rozdaliśmy paczki. Wielkie Podziękowania dla P. Doroty za pomoc i serce. Brawa i podziękowania dla Marka – dzielnie poradził sobie jako Mikołaj.

Paczki nie były jedyną atrakcją. Większą była dyskoteka z karaoke, poprowadzona profesjonlanie przez Przyjaciela Fundacji DJ-a Krzysztofa, który przez kilka godzin charytatywnie zajmował się oprawą muzyczną i oświetleniem oraz konferansjerką! Wielkie Podziękowania dla Krzysztofa G.          i Jego Rodziny za pomoc!Wielu Osobom należą się podziękowania i ukłony za pracę, pomoc i serce!Dziękuję pięknie Kasi i Ani z MOPSu, Fundacji FALA, Łukaszowi, Ani, Monice, Uli, 3 Krzysiom, Agnieszce, Marianowi, Wojtkowi i Violi oraz wszystkim, którzy pomagali tego dnia i wcześniej. Dziękuję za poświęcony czas, pracę społeczną i serce włożone w te Mikołajki!Dzięki Dobrym Ludziom nasi Uczestnicy świetnie się bawili. Poprzez zabawę, taniec, śpiew  i wykonanie wspólnie sensorowego łańcucha udało nam się choć na chwilę zapomnieć o codziennych problemach. Ponadto łańcuch miał ogromną rolę oprócz wspólnego zadania grupowego/integracja/ pełnił funkcję terapii ręki, ponieważ dzieci leżące, dzieci na wózkach z dużą spastyką czy deformacjami rąk DZIELNIE robiły łańcuch!

Dziękuję Wszystkim za udział. Byliście NIESAMOWICI! Mam nadzieję, że choć troszkę poczuliśmy Magię Świąt!

Radość Dzieci i Rodziców BEZCENNA, emocje niezapomniane!Właśnie dla takich chwil WARTO ŻYĆ i DZIAŁAĆ oraz ORGANIZOWAĆ takie INTEGRACYJNE SPOTKANIA!

Wielkie Podziękowania dla Gościa Specjalnego – Bartka Skrzyńskiego „SKRZYNI”za przybycie i upominek dla SENSORA. Bartek jako urzędnik przekazał najlepsze życzenia od Pana Prezydenta Jacka Sutryka, który nie mógł nas odwiedzić osobiście /wyjazd służbowy do Warszawy/.

Pozdrawiam przedświątecznie i życzę wszystkiego najlepszego - Katarzyna Szpruta /”Śnieżynka”/

ABY OGLĄDNĄĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ KLIKNIJ TUTAJ
Zmieniony: Piątek, 21 Grudzień 2018 08:33
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...