Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność Mogę więcej, bo CHCĘ
Mogę więcej, bo CHCĘ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Machowska   
Czwartek, 16 Październik 2014 18:08
"W poniedziałek 27 października 2014 Stowarzyszenie "Twoje nowe możliwości" wraz z Politechniką Wrocławską organizuje wydarzenie będące elementem kampanii "Mogę więcej, bo CHCĘ!" - edycja wrocławska. W ramach części oficjalnej wydarzenia odbędzie się między innymi panel dyskusyjny z udziałem Pełnomocnika Rządu ds. osób Niepełnosprawnych pana Jarosława Dudy i Przewodniczącego Sejmowej Komisji Spraw Społecznych i Rodziny posła Sławomira Piechoty, oraz podpisanie listu intencyjnego powołującego regionalną Radę ds. Kształcenia Studentów z Niepełnosprawnościami.
Równolegle z częścią oficjalną odbywać się będzie happening skierowany do całego środowiska akademickiego. W czasie happeningu będzie można poczuć jak studiuje się osobom niepełnosprawnym i wziąć udział w wielu konkurencjach."

Termin: 27 października 2014, godzina 10:00.
Miejsce: Politechnika Wrocławska, Bibliotech ( D-21), ul. Plac Grunwaldzki - wejście przy Pomniku Profesorów Lwowskich
Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzane obecności na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia spotów zrealizowanych w ramach dolnośląskiej edycji kampanii "Mogę więcej, bo CHCĘ!" na kanale YouTube:
"Dzień z życia studenta" -  http://www.youtube.com/watch?v=QtfqCKASXYM
"O Stowarzyszeniu" - http://www.youtube.com/watch?v=CVoXvDSj-RU
"Pasje" - http://www.youtube.com/watch?v=5ukCwYxMQ2g
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...