Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność WOŚP 2012
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Machowska   
Sobota, 12 Styczeń 2013 14:57

alt


Jak co roku niecierpliwie oczekiwaliśmy kolejnego Finału WOŚP /prawie jak w Wigilię pierwszej gwiazdki/. Co roku są Święta, a od 21 lat FINAŁY WOŚP!! Zawsze jesteśmy i będziemy z Jurkiem Owsiakiem, „do końca świata i o jeden dzień dłużej”! Wielki człowiek stworzył wielką sprawę czyli WIELKĄ ORKIESTRĘ!!!

Nasza Fundacja powstała w kwietniu 2009r i od stycznia 2010roku - co roku gramy z WOŚP/czynnie lub mniej czynnie, w zależności od możliwości/ .

Krótkie przypomnienie naszych Finałów WOŚP:
1/ 18Finał - DUŻA IMPREZA INTEGRAYJNA PUNKOWO-ROCKOWA i nie tylko w CK ZAMEK w Leśnicy Wrocław,  zbiórka do puszek i licytacje na żywo oraz internetowe przy SZTABIE TVK TELKA KOZANÓW Wrocław
2/ 19Finał - zbiórka we Wrocławiu do puszek z naszym udziałem i naszych wolontariuszy przy SZTABIE ZHP, czynny udział w dniu WOŚP w koncercie zespołu KRZYKI w plenerze na ul. ŚWIDNICKIEJ Wrocław
3/ 20FINAŁ - MEGA DUŻA IMPREZA WIELOWYMIAROWA/MUZYKA, FILMY,spektakl, WYSTAWY,  AUKCJE,  LICYTACJE,  20kg TORT od P.S.KIBAŁO,  POKAZY np. paraolimpijczyków ze STARTu/ pt: GRAMY Z KLASĄ KLUB ETER Wrocław,  zbiórka do puszek i licytacje przy SZTABIE SIECHNICEŻyczymy WOŚP i wszystkim zaangażowanym osobom w finały, zbiórki, licytacje; by w przyszłości każdy następny finał zawsze był obfitszy i cudowny jak zwykle.
Każdy może pomóc i powinien, ponieważ wielu z nas potem korzysta z darów WOŚP np. inkubatory, pompy, sprzęt medyczny, przesiewowe badania słuchu, karetki. Natomiast Ci, którzy jeszcze nie korzystali mają szczęście, ale nigdy nie wiadomo co komu się przydarzy w życiu …. Po prostu warto bezinteresownie pomagać… Możliwe, że w pewnym sensie pomagamy sobie.

W planach i marzeniach na 22 FINAŁ w 2014r. chcielibyśmy zorganizować całodniową ogromną imprezę integracyjną na dużej przestrzeni we Wrocławiu np. STADION, IMPART czy HALA STULECIA z udziałem osób niepełnosprawnych,  z wieloma akcentami specjalnie dla nich np. z zastosowaniem audiodeskrypcji na żywo i języka migowego. 
NA KONIEC PO PROSTU WIELKIE: SIEMA LUDZIE! /Tekst: Katarzyna Szpruta/

Zmieniony: Poniedziałek, 25 Marzec 2013 20:02
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...