Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność Ankieta dla wolontariuszy
Ankieta dla wolontariuszy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Machowska   
Piątek, 10 Kwiecień 2009 00:00


Wolontariat to samowolne, bezinteresowne pomaganie drugiemu człowiekowi. Korzyści, jakie z niego płyną są obopólne. Przynosi profity nie tylko tzw. "biorcom", ale także i "dawcom". Jako wolontariusze możecie postawić swoje pierwsze kroki zawodowe, nauczyć się wrażliwości i doceniania tego, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze, lepiej poznać sytuację osób niepełnosprawnych, ich potrzeby oraz codzienną walkę z wieloma problemami i barierami. Z drugiej strony to właśnie z Waszą pomocą niepełnosprawni zaczynają brać życie pełną garścią, wyrwani z domowej izolacji zaczynają wychodzić do ludzi i nawiązywać kontakt z innymi osobami, kształtować stosunki międzyludzkie korzystając przy tym z życia towarzyskiego.

SPRÓBUJ, A ZOBACZYSZ ILE NA TYM ZYSKASZ!!!!

WYPEŁNIJ poniższą ANKIETĘ i WYŚLIJ ją na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ankieta dla wolontariuszy(format doc) pobierz.

Ankieta dla wolontariuszy(format pdf) pobierz.

 

Popierasz ideę WOŚP?Chciałabyś/łbyś przyczynić się do pobicia kolejnego rekordu?Zagrać razem z nami na rzecz dzieci?Wypełnij krótką ankietę dostępną poniżej i wyślij na naszego fundacyjnego maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Ankieta WOŚP (format doc) pobierz.

Ankieta WOŚP (format pdf) pobierz.

Ankieta dla wolontariuszy WOŚP (format doc) pobierz.

Ankieta dla wolontariuszy WOŚP (format pdf) pobierz.

 

 

Zmieniony: Środa, 19 Styczeń 2011 13:42
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...